Profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanowych

Czy zauważyliście, że wykładzina dywanowa w Waszych pomieszczeniach traci swój blask i świeżość? Jeśli tak, to mamy dla Was doskonałe rozwiązanie! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu wykładzin dywanowych, przywracając im pierwotny wygląd i świeżość.
 
Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów posiada bogate doświadczenie w dbaniu o czystość i estetykę wykładzin dywanowych we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, od biur po mieszkania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i skutecznych środków czyszczących jesteśmy w stanie usunąć uporczywe plamy, zanieczyszczenia i przywrócić głęboką czystość Waszych dywanów.
 
Wybierając nasze usługi, możecie liczyć na:
 
– dogłębne oczyszczenie wykładzin dywanowych,
– usunięcie trudnych plam i zanieczyszczeń,
– odświeżenie tkanin,
– ochronę włókien,
– profesjonalną i terminową obsługę,
– konkurencyjne ceny.
 
Dbamy o to, aby proces czyszczenia był jak najmniej inwazyjny. Nasze metody są przyjazne dla środowiska i zapewniają długotrwałe efekty. Dzięki naszym usługom Wasze pomieszczenia odzyskają swoje pierwotne piękno i świeżość, sprawiając, że każdy krok staje się czystą przyjemnością.
 
Jeśli pragniecie odnowić swój dywan i cieszyć się czystością Waszych pomieszczeń, zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia wykładzin dywanowych. Skontaktujcie się z nami, a nasi specjaliści chętnie udzielą Wam dodatkowych informacji i przygotują indywidualną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.
 
Z poważaniem,
Zespół TOM-EKO
czyszczenie wykładzin

Pozostałe usługi dla Klientów Firmowych

Firma TomEko w Krośnie istnieje od 2017 roku. Na początku świadczyliśmy usługi prania tapicerek oraz dywanów. W ciągu kolejnych lat, w związku z rozwojem firmy, postanowiliśmy podnieść standardy oraz poszerzyć ofertę i przenieść je w nowe, bardziej dogodne miejsce, tym samym dając wyższą jakość świadczonych usług. Dzisiaj, możemy poszczycić się nową siedzibą firmy która mieści w Krośnie przy ulicy Tysiąclecia 14F Otwarcie tej placówki nastąpiło w 2019 roku. Od tego czasu oferujemy wyższe standardy i bardziej komfortowe warunki pracy niż dotychczas. Teraz Klienci mogą korzystać z pełni usług i możliwości, jakie oferuje nasza marka w nowej odsłonie i pełnej krasie. Jesteśmy nastawieni na rozwój, dlatego każdego dnia chcemy oferować Klientom jeszcze więcej.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami to prosimy o kontakt

Na wszystkie usługi wystawiamy Fakturę VAT